Экскурсии и не только

Obsługa turystów rosyjskich, rosyjskojęzycznych i anglojęzycznych to nasza specjalność i pasja.

Co zawiera kompleksowa obsługa turystów rosyjskich i anglojęzycznych ? To przygotowanie planu pobytu dostosowanego do potrzeb odbiorcy, dobór odpowiedniego miejsca noclegu, organizacja transportu na terenie Polski oraz opieka pilota/przewodnika posługującego się językiem rosyjskim lub angielskim.

Nie ograniczamy się do pokazania najważniejszych miejsc regionu i ścieżek przedeptanych przez miliony stóp. Zaglądamy również w miejsca tajemnicze i niezwykłe, a mało znane. W trakcie wycieczek przybliżamy naszym gościom historię i kulturę Kotliny Jeleniogórskiej i okolic poprzez spotkania z jej mieszkańcami, zapoznanie z historią regionu, zabytkami, a także poprzez tak niestandardowe sposoby jak zapoznanie z  recepturą i smakiem regionalnych alkoholi.

Nasza obsługa turystów rosyjskich i anglojęzycznych oznacza też, że organizujemy również pobyty prozdrowotne i prokondycyjne, w trakcie których zwiedzanie łączymy z  aktywnością fizyczną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia nordic walking, pilates, gimnastykę dla kręgosłupa, stretching i bieganie.