Przewodnik sudecki z rosyjskim i angielskim

Obsługa turystów rosyjskojęzycznych i anglojęzycznych to moja specjalność i pasja.

Co zawiera kompleksowa obsługa turystów rosyjskich i anglojęzycznych? przygotowanie planu pobytu dostosowanego do potrzeb odbiorcy,

  • dobór odpowiedniego miejsca noclegu,
  • organizacja transportu na terenie Polski
  • opieka pilota/przewodnika (przewodnik sudecki z rosyjskim i angielskim).

Nie ograniczam się do pokazania najważniejszych miejsc regionu i ścieżek przedeptanych przez miliony stóp. Zaglądamy również w miejsca tajemnicze i niezwykłe, a mało znane. W trakcie wycieczek przybliżam naszym gościom historię i kulturę Kotliny Jeleniogórskiej i okolic poprzez spotkania z jej mieszkańcami, zapoznanie z historią regionu, zabytkami, a także poprzez tak niestandardowe sposoby jak zapoznanie z  recepturą i smakiem regionalnych alkoholi.

Obsługa turystów rosyjskich i anglojęzycznych to wreszcie spotkanie się obcokrajowców z serdecznym przyjęciem, gościnnością i otwartością. Pasjonuje mnie odmienność i wielokulturowość,  rozmowy z ludźmi z innych krajów i środowisk, bo każda taka rozmowa ubogaca i pozwala widzieć świat w innym świetle. Dlatego też nie kieruję się stereotypami zarówno w ocenie ludzi, jak i w podejściu do organizacji programu pobytu dla naszych gości. Każdy człowiek jest indywidualnością i spotka się u mnie również z indywidualnym podejściem, szacunkiem i akceptacją. A wycieczki, w których weźmie udział zapamięta na zawsze, bo będą one jedynie w swoim rodzaju. Przygotowując bowiem program pobytu biorę pod uwagę między innymi kraj pochodzenia  naszych gości, aby pokazać im to, czego nie mają na co dzień w swojej ojczyźnie. I nie dotyczy to jedynie miejsc, ale też ludzi, zjawisk kulturowych i przyrodniczych, potraw oraz  sposobu na spędzanie wolnego czasu.

Moja obsługa turystów rosyjskich i anglojęzycznych oznacza też, że organizuję pobyty prozdrowotne i prokondycyjne, w trakcie których zwiedzanie łączymy z  aktywnością fizyczną. W naszej ofercie znajdziecie Państwo zajęcia nordic walking, pilates, gimnastykę dla kręgosłupa, stretching i bieganie.